VESTĂ AVERTIZARE PORTOCALIE MĂRIMEA XXL
-
8,26 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Categoria de protectie: | II |
| Circumferinta pieptului: | 118-129 cm |
| Mărimea: | XXL |
| Material: | poliester |
| Rezistență la șocuri: | pomarańczowy |
| Tip de închidere: | rzep |
| Creştere: | 196-204 cm |
| Gramatica: | 120 g/m² |
| Seria: | VEST-0 |
