LAMPĂ PENTRU WC
-
25,73 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Material: | ABS |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de culori: | 8 |
| Putere: | 1 W |
| Timp de întârziere senzor: | 120 s |
| Timpul de lucru: | 8 h |
| Tip: | RGB LED |
| Un senzor de mișcare: | tak |
| Dimensiuni: | 60x67x18 mm |
| Putere: | bateryjne |
| Raza de detectare a senzorului: | 3 m |
| Vitalitate: | 50000 h |
