MAȘINĂ DE FĂCUT VATA DE ZAHĂR, 450W, 275M
-
163,77 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul bolului: | 295 mm |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Material: | PP|stal nierdzewna 304 |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 450 W |
| Tip de incalzire: | halogenowe |
| Conținutul trusei: | urządzenie do waty cukrowej|patyczki x10|miarka |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 295x295x270 mm |
| Masa: | 1.2 kg |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase: | tak |
