ROBOT BUCĂTĂRIE 3 ÎN 1, 150W
-
173,86 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Funcții: | szatkownica|maszynka do lodów|wyciskarka do cytrusów |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Numărul de niveluri de viteză: | 1 |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 150 W |
| Conținutul trusei: | robot kuchenny|ostrze do krojenia cienkich plastrów|ostrze do krojenia grubych plastrów|ostrze do tarcia drobnego|ostrze do tarcia grubego|ostrze do tarcia placków |
| Dimensiunile ext ale aparatului gata de funcționare ca storcator: | 130x180x180 mm |
| Dimensiunile ext ale dispoz gata de funcționare ca un feliător: | 130x150x250 mm |
| Dimensiunile ext ale dispozitivului gata de lucru ca polizor: | 130x180x260 mm |
| Intărit: | 180 min⁻¹ |
| Masa: | 0.7 kg |
| Mod de operare: | ręczny |
