MAȘINĂ DE TOCAT CARNE 550W 5IN1
-
293,73 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcții: | mielenie mięsa|szatkowanie warzyw|napełnianie kiełbas|wyciskanie soku|przygotowanie kebbe |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 1 m |
| Material ecran: | metal |
| Material lamei: | stal nierdzewna |
| Material tavă: | metal |
| Materialul carcasei: | ABS |
| Numărul de magneți: | 1.5 kg/min |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 550 W |
| Conținutul trusei: | maszynka do mielenia mięsa|tacka|ostrze|wkładka do tarcia i szatkowania x3|tarcza do mielenia x3 (o średnicy 3 mm, 5 mm, 7 mm)|nasadka do napełniania kiełbas|nasadka do kebbe x2|wyciskarka d |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 245x160x220 mm |
| Masa: | 2.1 kg |
| Putere maxima: | 1200 W |
| Treapta marşarier: | tak |
