APARAT VIDAT PRODUSE ALIMENTARE, 175W, LUND
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Cablul poate fi ascuns: | tak |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Flux de aer: | 16 l/min |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcții: | pakowanie próżniowe|zgrzewanie |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Latimea sacului: | 28 cm |
| Materialul carcasei: | stal nierdzewna |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Panou de control digital: | tak |
| Putere: | 175 W |
| Reglarea puterii de aspirare: | tak |
| Conector extern: | tak |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 340x150x64 mm |
| Masa: | 1.4 kg |
| Presiune negativă generată: | -65 ÷ -80 kPa |
