APARAT VIDAT PRODUSE ALIMENTARE, 140W, LUND
-
187,92 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Cablul poate fi ascuns: | tak |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Flux de aer: | 11 l/min |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcții: | pakowanie próżniowe|zgrzewanie |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Latimea sacului: | 22 cm |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 140 W |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 260x160x55 mm |
| Masa: | 0.8 kg |
| Presiune negativă generată: | -40 ÷ -60 kPa |
