MIXER 150-200W
-
75,74 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Frecvență: | 50-60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 0.8 m |
| Materialul carcasei: | ABS |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Numărul de niveluri de viteză: | 5 |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 150 W |
| Conținutul trusei: | mikser ręczny|trzepaczka x2|mieszadło x2|baza na mikser i akcesoria |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 140x85x200 mm |
| Masa: | 0.67 kg |
| Mod de operare: | ręczny |
| Putere maxima: | 200 W |
