TOASTER 750W, 23X14.5CM
-
109,48 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Acoperire antiaderent: | tak |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Dimensiunea plăcii de încălzire: | 230x145 mm |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 0.7 m |
| Material: | ABS|stal nierdzewna |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 750 W |
| Reglarea plăcilor de încălzire la înălțimea produselor prăjite: | tak |
| Tipul suprafeței plăcii: | ryflowana |
| Unghi de deschidere: | 90 ˚ |
| Blocadă: | tak |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 279x218x86 mm |
| Lampa de control: | tak |
| Masa: | 1.1 kg |
| Poate fi depozitat în poziție verticală: | tak |
