GRILL ELECTRIC 2200W, 29X23CM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Acoperire antiaderent: | tak |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Dimensiunea plăcii de încălzire: | 290x230 mm |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 0.8 m |
| Material: | ABS|stal nierdzewna |
| Panou de control digital: | nie |
| Plăci detașabile: | nie |
| Putere: | 2200 W |
| Reglarea plăcilor de încălzire la înălțimea produselor prăjite: | tak |
| Reglarea temperaturii: | tak |
| Tipul suprafeței plăcii: | ryflowana |
| Unghi de deschidere: | 90|180 ˚ |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 335x330x120 mm |
| Lampa de control: | tak |
| Masa: | 2.9 kg |
| Tava de grăsime scoasă: | tak |
