STORCĂTOR 600W, LUND
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Capacitate recipient pentru suc: | 0.5 l |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul orificiului de introducere: | 68 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Material de scut: | stal nierdzewna |
| Materialul carcasei: | stal nierdzewna |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Numărul de niveluri de viteză: | 2 |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 600 W |
| Revoluții: | 15000 min⁻¹ |
| Capacitate recipient pentru celuloză: | 1.4 l |
| Conținutul trusei: | sokowirówka|pojemnik na sok|pojemnik na miąższ|tarcza|popychacz |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 315x175x300 mm |
| Masa: | 1.6 kg |
