APARAT DESHIDRATAT ALIMENTE, 300W, 5 TĂVI
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Incărcătură pe sită: | 0.5 kg |
| Material ecran: | stal nierdzewna |
| Număr de site: | 5 |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 300-340 W |
| Reglarea temperaturii: | tak|co 5˚ |
| Timpul de lucru: | 1-99 h |
| Viteza de masurare: | LCD |
| Aplicație: | suszenie owoców, grzybów, warzyw, kwiatów, ziół, mięs i in.|przygotowanie jogurtu z mleka i kultur bakterii jogurtowych |
| Conținutul trusei: | suszarka spożywcza|tacka x5|tacka na okruchy |
| Dimensiuni sită: | 257x170 mm |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 290x260x220 mm |
| Interval de temperatură de funcționare: | 30~80 (suszenie)|30-50 (przygotowanie jogurtu) ˚C |
| Masa: | 2 kg |
| Setarea orei (temporizator): | tak |
