CULEGĂTOR DE NUCI DE PE SOL 127X28CM
-
114,06 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea foii: | 0.7 mm |
| Grosimea lamei: | aluminium |
| Grosimea piesei de lucru: | 1.2 mm |
| Lungime: | 127 cm |
| Lungimea de lucru a lamei: | P |
| Material pentru piesa de lucru: | stal nierdzewna |
| Numărul de ventuze: | 28 mm |
| Aplicație: | zbieranie orzechów, owoców, kasztanów |
| Cu mâner: | tak |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Înălţime: | 28 mm |
| Lungimea axului: | 100 cm |
