CAZMA CU MÂNER METALIC
-
45,62 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea lamei: | metal |
| Lungime: | 82 cm |
| Lungimea de lucru a lamei: | DY |
| Material pentru piesa de lucru: | stal |
| Cu mâner: | tak |
| Inălțimea de lucru: | 250 mm |
| Material de manevrare: | PVC |
| Temperatura de lucru: | 175 mm |
