CULTIVATOR 3 BRAȚE COADĂ LEMN L=110CM
-
22,89 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea lamei: | drewno |
| Lungime: | 116 cm |
| Lungimea de lucru a lamei: | P |
| Material pentru piesa de lucru: | stal |
| Numărul de dinți: | 3 |
| Cu mâner: | tak |
| Finisarea piesei de lucru: | lakierowana |
| Lungimea axului: | 97 cm |
| Temperatura de lucru: | 90 mm |
