CULTIVATOR MANUAL
-
58,74 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea foii: | 1 mm |
| Lungime: | 950 mm |
| Lungimea de lucru a lamei: | T |
| Mărimea: | 950x500 mm |
| Material: | stal A3 |
| Numărul de ventuze: | 22 mm |
| Aplicație: | wyrywanie chwastów |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Temperatura de lucru: | 500 mm |
