CLEȘTE PENTRU BULOANE 300MM, CR-MO
-
43,99 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul de tăiere moale: | 5 mm |
| Lungime: | 300 mm |
| Mărimea: | 12" |
| Material de manevrare: | PVC |
| Material pentru piesa de lucru: | CrMo |
| Aplicație: | budownictwo|przemysł|rzemiosło |
| Diametrul de tăiere dur mediu: | 4 mm |
| Duritatea corpului: | 40-49 HRC |
| Duritatea maxilarului: | 56-61 HRC |
| Finisarea piesei de lucru: | utwardzana|oksydowana |
