PRAJITOR DE PÂINE 1300-1500W, NEGRU
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Cablul poate fi ascuns: | tak |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Dimensiunea găurii feliei: | 130x30 mm |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Funcții: | opiekanie|rozmrażanie|podgrzewanie |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 0.75 m |
| Numărul de felii: | 4 |
| Numărul de niveluri de rumenire: | 7 |
| Panou de control digital: | nie |
| Putere: | 1300-1500 W |
| Reglarea temperaturii: | tak |
| Dimensiunile exterioare ale dispozitivului gata de funcționare: | 270x260x170 mm |
| Lampa de control: | tak |
| Masa: | 1.9 kg |
| Sistem de centrare a pâinii: | tak |
| Tava pentru firimituri: | tak |
