POMPĂ APĂ MANUALĂ VERDE
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametru racord apa: | G1-1/4 |
| Inălțimea de ridicare: | 20 m |
| Material: | żeliwo |
| Performanţă: | 25 l/min |
| Finisaj de suprafață: | lakierowana |
| Înălțimea de aspirație: | 8 m |
| Masa: | 13.2 kg |
| Presiune a apei: | 0.08 MPa |
| Temperatura apei: | 4~35 ˚C |
