TESTER DIGITAL UNIVERSAL PENTRU TENSIUNE
-
12,40 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul forajului: | płaski |
| Iluminare de fundal: | 1.5-9 V d.c. |
| Lungime: | 140 mm |
| Tensiune - metoda contactului: | 70-250 V a.c. |
| Tensiune - metoda inductivă: | 70-1000 V a.c. |
| Aplicație: | elektryczne |
| Frecvența tensiunii măsurate: | 50-500 Hz |
| Indicatoare LED: | tak |
| Putere: | bateryjne |
| Test de conducere: | tak |
| Test de continuitate: | 0-100 MΩ |
