SET TAROZI M20, 3 BUC
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Dimensiune de filet: | metryczny |
| Lungime: | 95 mm |
| Mărimea: | M20 |
| Material: | HSS M2 |
| Numărul de magneți: | 352 |
| Pasul filetului: | 2.5 mm |
| Conținutul trusei: | gwintownik wstępny|zdzierak|wykańczak |
| Diametrul arborelui: | 14 mm |
| Întoarcerea firului: | grubozwojny |
| Lungimea firului: | 40 mm |
| Masa: | 445 g |
| Numărul de piese din set: | 3 |
| Precizia filetului: | 3-stopniowe |
