KIT PENTRU STROPIT GRĂDINĂ, 10M, 3/4''
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametrul furtunului: | 8.5 mm |
| Dimensiunea filetului de conectare: | G3/4 |
| Lungimea furtunului: | 10 m |
| Material conector: | ABS|PP |
| Material de conectare la robinet: | ABS |
| Material furtun: | PVC |
| Material pentru pistolul de pulverizare: | ABS|TPR|aluminium |
| Material suport: | PP |
| Numărul de funcții: | 8 |
| Reglarea debitului: | tak |
| Reglementarea fluxului: | tak |
| Tipul fluxului: | prysznic|stożek|centralny|płaszcz|struga|kątowy|podlewanie|mgiełka |
| Conținutul trusei: | stojak do węża|wąż ogrodowy|pistolet zraszający|złącze x2|przyłącze do kranu |
| Dimensiuni stand: | 160x140x275 mm |
| Numărul de piese din set: | 6 |
