FILIERĂ M24X3MM
-
91,53 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru exterior: | 55 mm |
| Dimensiune de filet: | metryczny |
| Grosime: | 22 mm |
| Mărimea: | M24 |
| Material: | HSS M2 |
| Numărul de magneți: | 223 |
| Pasul filetului: | 3 mm |
| Întoarcerea firului: | grubozwojny |
| Masa: | 300 g |
