FILIERĂ M16
-
64,59 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru exterior: | 45 mm |
| Dimensiune de filet: | metryczny |
| Grosime: | 18 mm |
| Mărimea: | M16 |
| Material: | HSS M2 |
| Numărul de magneți: | 223 |
| Pasul filetului: | 2 mm |
| Întoarcerea firului: | grubozwojny |
| Masa: | 160 g |
