FILIERĂ M10
-
21,21 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru exterior: | 30 mm |
| Dimensiune de filet: | metryczny |
| Grosime: | 11 mm |
| Mărimea: | M10 |
| Material: | HSS M2 |
| Numărul de magneți: | 223 |
| Pasul filetului: | 1.5 mm |
| Întoarcerea firului: | grubozwojny |
| Masa: | 50 g |
