FILIERĂ M8
-
14,68 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru exterior: | 25 mm |
| Dimensiune de filet: | metryczny |
| Grosime: | 9 mm |
| Mărimea: | M8 |
| Material: | HSS M2 |
| Numărul de magneți: | 223 |
| Pasul filetului: | 1.25 mm |
| Întoarcerea firului: | grubozwojny |
| Masa: | 35 g |
