CHEIE COMBINATĂ CU CLICHET 15MM
-
13,91 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Comutator de sens de rotație: | nie |
| Grosime: | 10 mm |
| Grosimea cheii: | 10 mm |
| Grosimea cheii: | 7 mm |
| Lungime: | 200 mm |
| Mărimea: | 15 mm |
| Material: | CrV |
| Material de zornăială: | 60Si2Mn |
| Numărul de dinți: | 72 |
| Finisaj de suprafață: | chromowana|polerowana |
| Lățimea cheii: | 30 mm |
