POLIZOR UNGHIULAR PNEUMATIC, 75MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea cuplajului rapid: | standard |
| Dimensiunea suportului de scule: | 3/8" (9.5 mm) |
| Material: | aluminium |
| Perforat: | 95.5 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 84.5 ± 3.0 dB(A) |
| Conținutul trusei: | przecinarka pneumatyczna|tarcza tnąca|złącze wlotu powietrza|klucz do montażu i wymiany tarczy tnącej x2 |
| Diametrul tijei: | 75 mm |
| Intărit: | 20000 min⁻¹ |
| Masa: | 0.7 kg |
