FIERĂSTRĂU PNEUMATIC
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Grosime de tăiere în plastic: | 6 mm |
| Grosimea de tăiere în lemn: | 6 mm |
| Lungimea cursei lamei: | 10 mm |
| Materialul carcasei: | aluminium |
| Perforat: | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 78.0 ± 3.0 dB(A) |
| Viteza de taiere: | 9000 min⁻¹ |
| Conținutul trusei: | wyrzynarka pneumatyczna|złącze do węża|brzeszczot x2 (24T, 32T) |
| Grosimea de tăiere a metalului: | 2 mm |
| Masa: | 0.67 kg |
