MAȘINĂ DE TĂIAT PNEUMATICĂ
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea suportului de scule: | 3/8" (9.5 mm) |
| Materialul carcasei: | aluminium |
| Perforat: | 102.7 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 91.7 ± 3.0 dB(A) |
| Reglarea vitezei: | tak |
| Conținutul trusei: | przecinarka pneumatyczna|tarcza tnąca|złącze wlotu powietrza|klucz do montażu i wymiany tarczy tnącej x2 |
| Diametrul tijei: | 76 mm |
| Intărit: | 20000 min⁻¹ |
| Masa: | 0.82 kg |
