TAROD M22X2.5MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Dimensiune de filet: | metryczny |
| Lungime: | 140 mm |
| Mărimea: | M22 |
| Material: | HSS M2 |
| Numărul de magneți: | 376 |
| Pasul filetului: | 2.5 mm |
| Diametrul arborelui: | 18 mm |
| Întoarcerea firului: | grubozwojny |
| Lungimea firului: | 34 mm |
| Masa: | 340 g |
| Precizia filetului: | 1-stopniowe |
