AUTOFILETANTĂ CU ACUMULATOR 14.4V
-
195,38 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Comutator mod: | tak |
| Cuplu: | 17 Nm |
| Diametrul de gaurire in lemn: | 10 mm |
| Diametrul de gaurire in otel: | 6 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 0.8-10 mm |
| Frână ax: | tak |
| Funcții: | wkręcanie|wiercenie |
| Iluminare de fundal: | 14.4 V d.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | tak |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 98.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 87.0 ± 3.0 dB(A) |
| Timp de incarcare: | 3-5 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip suport de scule: | samocentrujący |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Accident vascular cerebral: | nie |
| Capacitatea bateriei: | 1300 mAh |
| Indicator de încărcare a bateriei: | nie |
| Intărit: | 0-700 min⁻¹ |
| Masa: | 0.78 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
