STAPLER 20V 15-32MM (BODY)
-
261,20 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Grosimea capsei: | 0.8 mm |
| Grosimea unghiei: | 1.2 mm |
| Iluminare de fundal: | 20 V d.c. |
| Lungimea capsei: | 15-25 mm |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 100.6 ± 3.0 dB(A) |
| Performanţă: | 30 zszywki/min |
| Presiunea sonoră: | 89.6 ± 3.0 dB(A) |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Lățimea capselor: | 6 mm |
| Latimea unghiei: | 2 mm |
| Lungimea unghiei: | 15|20|25|30|32 mm |
| Masa: | 2.75 kg |
| Numărul de baterii din set: | brak |
| Tip: | zszywki prostokątne (typ 55)|gwoździe (typ 47) |
