SURUBELNITA CU ACUM. 3.6V, 3 Nm
-
48,32 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Comutator mod: | nie |
| Cuplu: | 3 Nm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/4" (6.3 mm) |
| Frână ax: | nie |
| Iluminare de fundal: | 3.6 V d.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | nie |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 72.8 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 61.8 ± 3.0 dB(A) |
| Timp de incarcare: | 3-5 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip suport de scule: | sześciokątny |
| Accident vascular cerebral: | nie |
| Capacitatea bateriei: | 1300 mAh |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intărit: | 180 min⁻¹ |
| Masa: | 0.3 kg |
