RANDOM ORBITAL SANDER 20V 125MM (BODY)
-
151,23 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Diametrul plăcii de fixare a discurilor: | 125 mm |
| Iluminare de fundal: | 20 V d.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 88.1 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 77.1 ± 3.0 dB(A) |
| Reglarea vitezei: | tak |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Aplicație: | farby|lakiery|szpachle|drewno|metal |
| Conținutul trusei: | szlifierka|przyłącze odciągu pyłu|krążek ścierny x6 |
| Diametrul discului abraziv: | 125 mm |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intărit: | 5000-10000 min⁻¹ |
| Masa: | 0.85 kg |
| Numărul de baterii din set: | brak |
| Sistem de aspirare a prafului: | tak |
