ROTARY HAMMER SDS+ 20V 1,1J (BODY)
-
201,76 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Comutator mod: | tak |
| Diametrul de gaurire in lemn: | 16 mm |
| Diametrul de gaurire in otel: | 8 mm |
| Energia de impact: | 1.1 J |
| Funcții: | wiercenie|wiercenie z udarem |
| Iluminare de fundal: | 20 V d.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 99.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip suport de scule: | SDS-Plus |
| Accident vascular cerebral: | tak |
| Conținutul trusei: | młotowiertarka|uchwyt dodatkowy |
| Diametrul de gaurire in beton: | 10 mm |
| Frecvența impactului: | 0-5000 min⁻¹ |
| Intărit: | 0-900 min⁻¹ |
| Masa: | 1.22 kg |
| Numărul de baterii din set: | brak |
