AUTOFILETANTĂ, 12V, 24 NM, FĂRĂ ACUMULATOR
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Comutator mod: | tak |
| Cuplu: | 24 Nm |
| Diametrul de gaurire in lemn: | 20 mm |
| Diametrul de gaurire in otel: | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1-10 mm |
| Frână ax: | tak |
| Funcții: | wkręcanie|wiercenie |
| Iluminare de fundal: | 12 V d.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | tak |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 87.72 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 70.72 ± 3.0 dB(A) |
| Timp de incarcare: | 1 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip suport de scule: | samocentrujący |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Accident vascular cerebral: | nie |
| Capacitatea bateriei: | 1500 mAh |
| Încărcare rapidă: | tak |
| Indicator de încărcare a bateriei: | nie |
| Intărit: | 0-350 / 0-1300 min⁻¹ |
| Masa: | 0.8 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
