POMPĂ 18V APĂ/ULEI, 1800L/H, ACUMULATOR INCLUS
-
782,27 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Adâncimea de aspirare: | 9 m |
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Diametru racord apa: | G3/4 |
| Iluminare de fundal: | 18 V d.c. |
| Inălțimea de ridicare: | 22 m |
| Nivel de securitate: | IPX4 |
| Performanţă: | 1800 l/h |
| Putere: | 380 W |
| Temperatura fluidului: | 35 ˚C |
| Timp de incarcare: | 1.5 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Aplicație: | do pompowania wody i oleju |
| Capacitatea bateriei: | 3000 mAh |
| Încărcător: | sieciowa 220-240V~ 50/60Hz |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Masa: | 3.25 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
