ȘLEFUITOR ORBITAL 125MM, 18V, FĂRĂ ACUMULATOR
-
233,97 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul plăcii de fixare a discurilor: | 125 mm |
| Excentricitate: | 2 mm |
| Iluminare de fundal: | 18 V d.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 84.7 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 73.7 ± 3.0 dB(A) |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Aplicație: | farby|lakiery|szpachle|drewno|metal |
| Compatibil cu(e): | YT-83451|YT-83452|YT-83453|YT-83454|YT-83455|YT-83456|YT-83457 |
| Conținutul trusei: | szlifierka|przyłącze odciągu pyłu|krążek ścierny |
| Diametrul discului abraziv: | 125 mm |
| Intărit: | 0-12000 min⁻¹ |
| Masa: | 1.18 kg |
| Numărul de baterii din set: | brak |
| Sistem de aspirare a prafului: | tak |
