ȘURUBELNIȚĂ PRECIZIE CU ACUMULATOR, 3.6V, 39 PIESE
-
186,62 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Bit material: | CrV |
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Cuplu: | 0.35 (napęd elektryczny)|2 (napęd ręczny) Nm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 4 mm |
| Iluminare de fundal: | 3.6 V d.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | tak |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 56.6 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 45.6 ± 3.0 dB(A) |
| Timp de incarcare: | 1.5 h |
| Timpul de lucru: | 3.5 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei: | 750 mAh |
| Conținutul trusei: | wkrętak akumulatorowy|bit x30|nasadka magnetyczna x5|przedłużka x2 |
| Încărcător: | USB |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intărit: | 100 min⁻¹ |
| Masa: | 0.6 kg |
