BATTERIES 2PCS WITH CHARGER SET
-
383,29 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Curent de ieșire: | 2.2 A |
| Energia bateriei: | 40|80 Wh |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Iluminare de fundal: | 20 V d.c.|220-240 V a.c. |
| Tensiune de lucru: | 20 V d.c. |
| Tensiunea de iesire: | 21.5 V d.c. |
| Timp de incarcare: | 1|2 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei: | 2000|4000 mAh |
| Conținutul trusei: | akumulator x2|ładowarka |
| Dla: | do wszystkich urządzeń systemu Sthor 20V |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Masa: | 0.4|0.7|0.4 kg |
| Numărul de baterii din set: | 2 |
