ANGLE GRINDER 20V 125MM WITH BATTERY 2AH AND CHARGER
-
358,60 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Diametrul alezajului roții abrazive: | 22.2 mm |
| Dimensiunea firului axului: | M14 |
| Iluminare de fundal: | 20 V d.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 96.5 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 85.5 ± 3.0 dB(A) |
| Reglarea vitezei: | tak |
| Timp de incarcare: | 1 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei: | 2000 mAh |
| Conținutul trusei: | szlifierka kątowa|uchwyt dodatkowy|osłona tarczy ściernej|kluczyk do mocowania tarczy ściernej|akumulator|ładowarka |
| Diametrul discului abraziv: | 125 mm |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intărit: | 8000 min⁻¹ |
| Masa: | 1.26 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
