SET APARAT PIROGRAVURĂ, 11 PIESE
-
48,82 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | nie |
| Lungimea cablului: | 1.3 m |
| Material de manevrare: | PC |
| Material vârf de lipit: | stal nierdzewna |
| Putere: | 30 W |
| Temperatura vârfului: | 400 ˚C |
| Zona secțiunii transversale a conductorului: | 3Gx0.5 mm² |
| Aplicație: | lutowanie miękkie|zdobienie drewna, skóry i korka |
| Conținutul trusei: | kolba grzewcza|grot do lutowania|grot do pirografii x6|matryca|podstawka|cyna lutownicza |
| Greutatea staniului de lipit: | 4 g |
| Masa: | 0.05 kg |
| Material vârf pirografic: | stop miedzi |
| Timp de încălzire: | 5-10 min |
| Tipul de izolație a firului: | H03VV-F |
