SURUBELNITA ACUM. LI-ION,14,4V,18NM+ACC
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Comutator mod: | tak |
| Cuplu: | 18 Nm |
| Diametrul de gaurire in lemn: | 20 mm |
| Diametrul de gaurire in otel: | 8 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 0.8-10 mm |
| Frână ax: | tak |
| Iluminare de fundal: | 14.4 V d.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | tak |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 74.6 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 63.6 ± 3.0 dB(A) |
| Timp de incarcare: | 1 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip suport de scule: | samocentrujący |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Capacitatea bateriei: | 1300 mAh |
| Conținutul trusei: | wiertarko-wkrętarka|wiertło x6 (1.5 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm)|końcówka śrubokrętowa x6 (płaskie: 5 mm, 6mm; Phillips (PH): PH1, PH2; Pozidriv (PZ): PZ1, PZ2; L=25 mm)|uchwyt do koń |
| Încărcare rapidă: | tak |
| Indicator de încărcare a bateriei: | nie |
| Intărit: | 0-350 / 0-1200 min⁻¹ |
| Masa: | 0.85 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
