CAPSATOR CU ACUMULATOR 3.6V, 1.3AH, MICRO USB
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Grosimea capsei: | 0.54 mm |
| Iluminare de fundal: | 3.6 V d.c. |
| Lungimea capsei: | 6-12 mm |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 91.73 ± 3.0 dB(A) |
| Performanţă: | 30 zszywki/min |
| Presiunea sonoră: | 80.73 ± 3.0 dB(A) |
| Timp de incarcare: | 3-5 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei: | 1300 mAh |
| Încărcător: | USB |
| Lățimea capselor: | 11.5 mm |
| Masa: | 0.8 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
| Tip: | zszywki prostokątne |
