SABRE SAW 20V 0-3000SPM (BODY)
-
227,01 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Grosimea de tăiere în lemn: | 115 mm |
| Iluminare de fundal: | 20 V d.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Pasul lamei ferăstrăului: | 23 mm |
| Perforat: | 94.4 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 83.4 ± 3.0 dB(A) |
| Reglarea vitezei: | tak |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip suport de scule: | standardowy |
| Grosimea de tăiere a metalului: | 10 mm |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intărit: | 0-3000 min⁻¹ |
| Masa: | 1.7 kg |
| Numărul de baterii din set: | brak |
