JIG SAW 20V 2300SPM (BODY)
-
173,22 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Funcții: | system odciągu pyłu |
| Grosimea de tăiere în lemn: | 100 mm |
| Grosimea de tăiere în PE/PP: | 10 mm |
| Iluminare de fundal: | 20 V d.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Numărul de ventuze: | typ T |
| Perforat: | 98.8 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 87.8 ± 3.0 dB(A) |
| Reglarea unghiului de tăiere: | 45 ˚ |
| Reglarea vitezei: | tak |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Conținutul trusei: | wyrzynarka|osłona brzeszczotu |
| Grosimea de tăiere a metalelor moi: | 10 mm |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intărit: | 0-2300 min⁻¹ |
| Laser: | nie |
| Masa: | 1.52 kg |
| Numărul de baterii din set: | brak |
| Schimbarea pânzei de ferăstrău fără scule: | tak |
