UNEALTĂ OSCILANTA MULTIFUNCȚIONALĂ CU ACUMULATOR 12V
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | nie |
| Iluminare de fundal: | 12 V d.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | nie |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 105.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 94.0 ± 3.0 dB(A) |
| Timp de incarcare: | 1 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Aplicație: | cięcie|zdrapywanie|szlifowanie |
| Capacitatea bateriei: | 1500 mAh |
| Conținutul trusei: | wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne|skrobak|brzeszczot wgłębny|brzeszczot okrągły|stopka szlifierska|papier ścierny|klucz do wymiany akcesoriów |
| Încărcare rapidă: | tak |
| Indicator de încărcare a bateriei: | nie |
| Intărit: | 5000-18000 min⁻¹ |
| Masa: | 0.9 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
