FIERĂSTRĂU PENDULAR CU ACUMULATOR, 12V, 1.5AH
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | nie |
| Grosimea de tăiere în lemn: | 50 mm |
| Grosimea de tăiere în PE/PP: | 10 mm |
| Iluminare de fundal: | 12 V d.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | nie |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Numărul de ventuze: | typ T |
| Perforat: | 99.2 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 88.2 ± 3.0 dB(A) |
| Timp de incarcare: | 1 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Capacitatea bateriei: | 1500 mAh |
| Grosimea de tăiere a metalelor moi: | 5 mm |
| Încărcare rapidă: | tak |
| Indicator de încărcare a bateriei: | nie |
| Intărit: | 2100 min⁻¹ |
| Masa: | 0.8 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
| Schimbarea pânzei de ferăstrău fără scule: | tak |
