DRILL DRIVER 20V 45NM (BODY)
-
221,23 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Comutator mod: | tak |
| Cuplu: | 45 Nm |
| Diametrul de gaurire in lemn: | 25 mm |
| Diametrul de gaurire in otel: | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 0.8-10 mm |
| Frână ax: | tak |
| Funcții: | wkręcanie|wiercenie |
| Iluminare de fundal: | 20 V d.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 86.3 ± 5.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 75.3 ± 5.0 dB(A) |
| Reglarea vitezei: | tak |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip suport de scule: | samocentrujący |
| Accident vascular cerebral: | nie |
| Diametrul de gaurire in beton: | 10 mm |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intărit: | 0-450 / 0-1600 min⁻¹ |
| Masa: | 1.5 kg |
| Numărul de baterii din set: | brak |
| Tipul motorului: | bezszczotkowy |
